|   امروز : جمعه 15 فروردین 1399
header  مواد اولیه مورد استفاده :
تنظیم جیره های غذایی با استفاده از نرم افزارهای SPARTAN و UFFDA و WUFFDA توسط متخصصین تغذیه دام و با استفاده از تنوعی از خوراک ها ، مکمل ها و افزودنی های پرکیفیت به شرح اقلام ذیل انجام می شود.دانه ذرت، دانه گندم ، گنجاله سویا ،گلوتن گندم ،روغن سویا ،آنتی بیوتیک های مجاز، انواع آنزیم ها (گریندازیم، آویزایم ،کمین و فیتاز ) ، انواع پروبیوتیک و پری بیوتیک ها (همانند فرمکتو ،پریمالاک ،گالیپرو، و بیومین و ایمبو )، پودر صدف ، دی کلسیوم فسفات ، آنزیمیت ، بنتونیت ، نمک طعام ، جوش شیرین ، مکمل ویتامینه ،مکمل معدنی ، کولین کلراید ، اسید آمینه های سنتتیک (دی ال متیونین ، ال لیزین و ال ترئونین ).
شرکت تولید خوراک دام و طیور زرین امروان

حضور شرکت خوراک دام و طیور زرین امروان در نهمین نمایشگاه تخصصی دام و طیور، شیلات و آبزیان، ماشین آلات و داروها و صنایع وابسته استان مازندران

   
مهندس نادیا سیلاخوری
مدیر عامل شرکت خوراک دام و طیور زرین امروان

نمایشگاه ها محل ارائه توانمندی های هر منطقه در حوزه های تخصصی، علمی و فنی در هر شهر، استان و کشوری است. در سطوح بین المللی برگزاری دائم نمایشگاه ها برای ارائه آخرین دستاوردها در قاره های مختلف جهان دائما در حال برگزاری است و بدین ترتیب بازاریابی محصولات در سطح بین المللی صورت پذیرفته و امکان انتقال دانش فنی به دیگر نقاط جهان فراهم می گردد. برگزاری نمایشگاه های آسیایی، اروپایی و دیگر موارد از جمله آنها به شمار می روند.
صنعت دام و طیور از جایگاه بسیار ارزشمندی در سطح بین المللی برخوردار بوده و لذا همه ساله نمایشگاه های تخصصی مرتبط با آن نیز در کنار صنایع مطرح جهان برگزار شده و با استقبال چشمگریر نیز همراه است.
در سال های اخیر برگزاری نمایشگاه صنعت دام و طیور کشور شکلی فراگیر گرفته و در طول سال شاهد برگزاری این نمایشگاه ها به شکل استانی هستیم و بدین ترتیب امکان ارتباط مستقیم و بدون واسطه تولید کنندگان و مصرف کنندگان ایجاد می شود و چه بسا امکان انعقاد قراردادهای بزرگ تجاری نیز فراهم می گردد.

نهمین نمایشگاه تخصصی دام و طیور، شیلات و آبزیان، ماشین آلات، داروها و صنایع وابسته استان مازندران نیز در همین راستا و به همت وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت و مشارکت بسیاری از فعالان این صنعت در محل دائمی نمایشگاه های استان مازندران واقع در شهرستان قائمشهر از 14-10 مهرماه سال 1391 برگزار شد.
شرکت خوراک دام و طیور زرین امروان برای اولین بار بار با نگاه دو سویه در این نمایشگاه فعالانه حضور یافته است تا بتواند به اهداف ذیل دست یابد:

1-    ارائه توانمندی کارخانه در عرضه و تولید کنسانتره دام و طیور.
2-    ارائه دیدگاه های علمی و فنی و تبادل نظر با صاحب نظران، اندیشمندان و تولید کنندگان با تجربه و فعال در این عرصه به منظور انتقال دانش و بهره گیری حداکثری از پیشنهادات و نقطه نظرات بازدیدکنندگان از غرفه در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی تولیدات، جلب نظر بازدیدکنندگان مبنی بر این که تولیدات این واحد دانش بنیان و اثرگذار در افزایش تولید و کاهش هزینه بوده و ارتقای بازده نهایی در واحدهای مرغداری، گوسفندداری و گاوداری را به شکل ملموس و اثر بخشی به همراه دارد. در ضمن فرصت را غنیمت شمرده و از همه مسئولین برگزارکننده این نمایشگاه تقدیر و تشکر نموده و امید داریم سطح کیفی نمایشگاه از نظر زمان و امکانات رفاهی و تبلیغاتی به گونه ای برنامه ریزی شود که مورد توجه بیشتر تولید کنندگان قرار گیرد.

اما آنچه انتظار داریم:
   1- با عنایت به این که سال 1391 مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری "سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی" نام گداری شده ست، لازم است تا مسئولین دخیل در امور کشاورزی، دامپروری، شیلات و صنایع وابسته از نزدیک با مشکلات این صنعت آشنا گته و راهکارهای برون رفت از مشکلات و موانع فعلی را از زبان خود این عزیزان شنیده و زمینه های شکوفایی هر چه بیشتر این صنعت را فراهم سازند.
لازم به ذکر است که صنعت دام و طیور کشور پس از صنعت نفت و پتروشیمی یکی از بزرگترن صنایع تولیدی کشور بوده و قادر است تمام نیازمندی های کشور بزرگ و پهناور ایران عزیز را از نظر شیر، گوشت قرمز، گوشت سفید، تخم مرغ، پنیر، لبنیات و دیگر اقلام خوراکی فراهم سازد و حتی قادر است در صورت فراهم بودن زمینه استفاده از حداکثر ظرفیت های تولید، صادرات کلانی را به کشورهای همجوار داشته باشد و نقش ارزآوری مناسبی را برای کشور ایران رقم بزنند.

   2- جایگاه نعت دام و طیور استان مازندران در سطح ملی بسیار رفیع و ارزشمند است. پرورش دهندگان مرغ مادر و تولیدکنندگان جوجه یک روزه استان مازندران دارای رتبه اول کشوری هستند ولی چرا مردم مازندران از آنها بی اطلاع هستند و خبری از حضور این بخش از صنعت پویای دامپروری در نمایش توانمندی های خود در نمایشگاه ها نیست. انتظار می رود فعالان این بخش حضور پر رنگ و چشمگیری در نمایشگاه ها داشته باشند.

   3- نمایشگاه ها صرفا نمایش تولیدات و عرضه محصولات نیستند، بلکه محل ارائه افکار، تبادل نظر اندیشمندان هر صنعت و تبادل علمی و فنی بین صاحب نظران و شناخت هر چه بیشتر افراد از این نیروی عظیم فکری است.

   4- وجود دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بزرگ در کشور و استان مازندران و ورود خیل عظیمی از افراد با تفکر صنعتی نوین امکان دیدار سالانه را در نمایشگاه ها طلب می کند. امید آن که "ارتباط صنعت و دانشگاه" این حلقه مفقوده در تولید کشور در نمایشگاه ها عینیت بیشتری پیدا کرده و سهم پژوهشگران، اساتید دانشگاه و متخصصین در ارتقای هر چه بیشتر صنعت، افزایش کایی و کاهش هزینه های تولید و ارتقای کیفیت تولید افزایش چشمگیری پیدا کند.

تاریخ خبر : 1392/04/24 تعداد دفعات بازدید : 1520  چاپ خبر


: نام

: پست الکترونیک  
: متن پیام
: کد امنیتی


ثبت نظر

نظرهای ثبت شده


  
باسلام مدیریت محترم این آزمایشگاه امادگی همکاری با واحد شما در زمینه انجام کلیه آزمایشات و حتی مشاوره و راه اندازی ازمایشگاههای شما را دارد خواهشمند است با ما تماس حاصل فرمایید. 021-66933067-66920191 www.asa-lab.net
آزمایشگاه آسا: نویسنده
1
باسلام مدیریت محترم این آزمایشگاه امادگی همکاری با واحد شما در زمینه انجام کلیه آزمایشات و حتی مشاوره و راه اندازی ازمایشگاههای شما را دارد خواهشمند است با ما تماس حاصل فرمایید. 021-66933067-66920191 www.asa-lab.net
آزمایشگاه آسا: نویسنده
2
یباذبیاذیباذ
یلبیلذ: نویسنده
3