|   امروز : جمعه 8 اسفند 1399
header  مواد اولیه مورد استفاده :
تنظیم جیره های غذایی با استفاده از نرم افزارهای SPARTAN و UFFDA و WUFFDA توسط متخصصین تغذیه دام و با استفاده از تنوعی از خوراک ها ، مکمل ها و افزودنی های پرکیفیت به شرح اقلام ذیل انجام می شود.دانه ذرت، دانه گندم ، گنجاله سویا ،گلوتن گندم ،روغن سویا ،آنتی بیوتیک های مجاز، انواع آنزیم ها (گریندازیم، آویزایم ،کمین و فیتاز ) ، انواع پروبیوتیک و پری بیوتیک ها (همانند فرمکتو ،پریمالاک ،گالیپرو، و بیومین و ایمبو )، پودر صدف ، دی کلسیوم فسفات ، آنزیمیت ، بنتونیت ، نمک طعام ، جوش شیرین ، مکمل ویتامینه ،مکمل معدنی ، کولین کلراید ، اسید آمینه های سنتتیک (دی ال متیونین ، ال لیزین و ال ترئونین ).
شرکت تولید خوراک دام و طیور زرین امروان

زرین امروان شرکت تولید خوراک دام و طیور

آمار بازدید


کاربران آنلاين : 1
بازديد امروز : 27
بازديد ديروز : 19
بازديد ماه : 271
بازديد ماه گذشته : 319
مجموع بازديد كل : 154385

معرفی شرکت زرین امروان

شروع فعالیت شرکت
شرکت خوراک دام و طیور زرین امروان دارای قدمتی 60 ساله است که فعالیت های آغازین خود را با تولید کنسانتره دامی در شهرستان بابل پایه گذاری نمود. ساخت اولین کارخانه در سال 1367 با نام "کارگاه خوراک دام امروانی" انجام شد و دومین کارخانه در سال 1390 با نام : شرکت خوراک دام و طیور زرین امروان" در شهرک صنعتی رجه با ظرفیت 24000 تن در سال افتتاح گردید.

مدیریت شرکت
علی اکبر امروانی متولد سال 1343 در شهرستان بابل که سرشار از اندوخته های تجربی سال های همکاری با پدر هستند به عنوان فرد کارآفرین و با به کارگیری تکنولوژی روز و با شعار "کیفیت در تولید، مشتری مداری و رضایتمندی بهره برداران" مدیریت شرکت را بر عهده دارند.

کادر فنی شرکت
مجموعه مدیریت همراه با تیم فنی، تخصصی و تحقیقاتی که حوزه تحقیق و توسعه را تشکیل می دهند، شامل دکتر دامپزشک، متخصص تغذیه دام و طیور، کارشناسان علوم دامی و ارتباط تنگاتنگ با محیط های آکادمیک و تحقیقاتی، کنترل کیفی محصولات شرکت را بر عهده دارند .

برنامه های آتی شرکت

1- توسعه خدمات اطلاع رسانی مداوم در عرصه خوراک دام و طیور
2- توسعه واحد تحقیق و توسعه در راستای ارتقای کیفیت
3- راه اندازی واحد مشاوره تغذیه و دامپزشکی به صورت حضوری و تلفنی با همکاری متخصصین مربوطه
4- استفاده از تکنولوژی نوین در تولید پلت در سایزهای مختلف
5- ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور
6- برگزاری دوره های آموزشی و باز آموزی پرورش دهندگان دام و طیور و آشنا ساختن آنها با علم روز.

سوابق و افتخارات زرین امروان به روایت تصویر